Punktuj z Edyp.pl – program Stałego Klienta

1. Co to jest System Punktów ?
W trosce o zadowolenie naszych klientów stworzyliśmy System Punktowy. Zakup produktów w naszym sklepie premiowany jest punktami. Ilość zdobytych punktów zależy od wartości zakupionych produktów. Wszystkie punkty zdobyte w sklepie EDYP Hurtownia Książek posiadają wartość pieniężną i mogą zostać użyte do zapłaty za asortyment dostępny w Sklepie.
 
2. Jak działa System Punktów ?
Punkty za zrealizowane zakupy naliczane są każdemu klientowi po sfinalizowaniu zakupów. Zdobyte we wcześniejszych zamówieniach punkty można dowolnie przeznaczać na inne produkty z oferty EDYP Hurtownia Książek. Aby sprawdzić status i ilość punktów należy się zalogować na swoje konto w sklepie. Aktualny stan punktów jest widoczny po zalogowaniu, w górnej części strony, oznaczony Panel Klienta. Podczas składania w przyszłości kolejnych zamówień, jeśli Klient posiada zatwierdzone punkty pojawia się możliwość zapłaty za towar przy ich użyciu.
 
3. Czy dostanę punkty za zamówienia opłacone punktami ?
Nie. W procesie naliczania punktów nie są brane pod uwagę zamówienia, za które zapłacono punktami z dotychczasowej puli punktów.
 
4. Czy dostanę punkty za przecenione produkty ?
Tak. W procesie naliczania punktów są brane pod uwagę produkty których cena jest ceną promocyjną.
 
5. Czy dostanę punkty za kwotę podatku ?
Tak. Podczas naliczania ilości punktów uwzględniana jest pełna kwota którą płaci klient za produkty w zamówieniu, a więc z uwzględnieniem podatku.
 
6. Czy dostanę punkty za koszty wysyłki ?
Nie. Podczas naliczania punktów za zamówienie nie są uwzględniane koszty wysyłki.
 
7. Maksymalna ilość punktów do wydania na jedno zamówienie.
Przy jednorazowym zamówieniu można wykorzystać maksymalnie 50,000 pkt (500,00 zł).
 
8. Minimalna wartość zakupu
Minimalna wartość zamówienia aby móc wykorzystać zebrane punkty to: 10,00 zł.
 
9. Wymagane minimum Punktów
Aktualnie minimalny poziom jaki trzeba osiągnąć na koncie klienta żeby płacić punktami to: 100 pkt (1,00 zł).
 
10. Wydawanie Punktów za zakupy
Jeżeli posiadasz zatwierdzone punkty, możesz je użyć do dokonania zakupów w naszym sklepie EDYP Hurtownia Książek. Podczas procesu składania zamówienia, na tej samej stronie, na której wybieramy formę płatności pojawi się okienko z możliwością wybrania zapłaty punktami. Jeżeli ilość punktów będzie wystarczająca aby pokryć całą wartość zamówienia nie ma potrzeby wybierania dodatkowej formy płatności. Jeżeli jednak punkty nie pokryją całej kwoty zamówienia trzeba będzie wybrać dodatkową formę płatności. Po zaznaczeniu opcji zapłaty punktami przy potwierdzeniu zamówienia pokaże się kwota zamówienia pomniejszona o wartość punktów, a punkty zostaną odjęte od stanu punktowego konta.
 
Zastrzegamy sobie prawo do zmiany ilości przyznawanych punktów oraz ich przelicznika bez uprzedniego powiadomienia. Przelicznik widoczny tutaj jest zawsze aktualny.
Zachęcamy co jakiś czas sprawdzać tę stronę, gdyż warunki punktowe mogą się zmienić.