O nas

EDYP Hurtownia Książek jest firmą, która zajmuje się sprzedażą hurtową i detaliczną książek na terenie Polski, a w ostatnim czasie również poza granice naszego kraju. Firma rozpoczęła swoją działalność 1 kwietnia 2004 roku.
 
W naszej ofercie znajduje się ponad 200 tys. produktów:
- książki z wielu kategorii tematycznych, m.in.

książki kulinarnelektury,
e-booki,
audiobooki,
gry i puzzle,
zabawki,
art. szkolne.
 
Do naszych głównych odbiorców należą przede wszystkim biblioteki publiczne, szkoły oraz przedszkola na terenie całego kraju, do których z naszą ofertą docieramy poprzez przedstawicieli handlowych. Klientów detalicznych obsługujemy przez nasz sklep internetowy.
 
Dla naszych klientów kilka razy w miesiącu organizujemy konkursy, w których można wygrać nagrody książkowe, które są sponsorowane przez wydawców i naszą firmę. Informacje nt. konkursów można odnaleźć w zakładce aktualności, lub na portalach społecznościowych facebooktwitter. Stałym klientom polecamy nasz program lojalnościowy, w którym za dokonywane zakupy klienci zbierają punkty, które potem mogą wymienić na książki ze stałej oferty lub nagrody z katalogu nagród. Więcej informacji na temat systemu punktów w zakładce POMOC.
 
Głównym celem firmy jest maksymalne zadowolenie Klienta ze świadczonych usług, toteż dokładamy wszelkich starań, aby obsługa naszych Klientów stała na jak najwyższym poziomie.
 
Dzięki profesjonalnemu podejściu do oczekiwań naszych Klientów zyskujemy coraz więcej użytkowników naszego serwisu. Jako partner godny zaufania, jesteśmy głęboko przekonani, iż skorzystanie z naszej oferty zapoczątkuje długoletnią współpracę, która zaowocuje korzyściami dla obu stron.
 
Prowadzimy sprzedaż wysyłkową zamówionego towaru na terenie całej Polski. Przesyłki  są ubezpieczone i realizowane za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD lub Poczta Polska. Korzystamy również z wygodnego i taniego systemu Paczka w Ruchu.
 
Mając nadzieję na długoletnią i owocną współpracę, zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i zakupów w naszym sklepie internetowym.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji i zawsze służymy pomocą.